Chanel перевипустили оригінальну версію годинника Première до 35-річчя моделі

Новости
30.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Перший годинниковий витвір Chanel, годинник Première, був створений Жаком Гелле
ПОДЕЛИТЬСЯ

Уперше Chanel представили годинник Première у 1987 році. Тоді для його корпусу було обрано восьмикутну форму пробки від флакона парфумів N°5, а ланцюжок для годинника було запозичено з ремінця культових стьобаних сумок бренду. Première здивував годинниковий світ, який до того часу керувався маскулінними кодами. На честь 35-річчя моделі Chanel перевипустили The Premiere в оригінальній формі, стилізованій у своїй найзаповітнішій якості – позачасовій привабливості. У 2022 році, коли годинниковий і ювелірний дім CHANEL знаходить своє місце в оновленому бутику на Вандомській площі, 18, Première повертається в центр уваги, у версії як ніколи вірній собі.

Історія

Перший годинниковий витвір Chanel, годинник Première, був створений Жаком Гелле, художнім директором Chanel. "Я боровся за те, щоб створити дизайн, який був би сильним, унікальним та став би чимось більшим, ніж просто запуск однієї колекції. Він мав стати вічним еталоном", — говорив Гелле.  

Випуск годинників Première став видатною подією перш за все тому, що вони звільнилися від чоловічих кодів, щоб з'явитися у новому вигляді — ніби браслета на жіночих зап'ястях. Уперше годинник, призначений для жінок, був не зменшеною версією чоловічого годинника, а елегантно зухвалим творінням, повністю присвяченим їм. З 1987 року дух Première існує як ода свободі кожної жінки, яка живе сьогоденням і ловить момент.

Циферблат і скошене скло Première миттєво впізнаються за своєю восьмикутною формою. Геометрія безпосередньо натхнена пробкою флакона парфумів N°5, що, у свою чергу, нагадує обриси Вандомської площі, на яку Габріель дивилася зі свого номера в готелі "Рітц". До цього приєднується переплетений шкіряний та ланцюговий ремінець культової стьобаної сумки. Première поєднує в собі ці знакові творіння Chanel, аби створити нове — те, яке витримає випробування часом.

На циферблаті годинників Première немає ні цифр, ні індексів, ні секундної стрілки, ні індикатора дати. Під скошеним склом у цьому мікросвіті нескінченності рухаються дві стрілки, оздоблені золотом, а завершує двоколірну геометрію коронка з кабошоном з оніксу.

Читайте також: Чим цьогоріч дивували українські бренди на виставках Maison & Objet та La Terre libre у межах Паризького тижня дизайну

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).