Брама Індії: Dior провели шоу в Мумбаї

Тренды
31.03.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Pre-fall 2023
ПОДЕЛИТЬСЯ

Dior відправилися в Індію, аби представити колекцію pre-fall – 2023. Для шоу Марія Грація К’юрі створила 99 унікальних образів, які поєднували широку палітру кольорів, текстур і національних мотивів. Показ пройшов у символічному місці – Брамі Індії, з якої відкривається вид на Аравійське море та Тадж-Махал.

Головною декорацією шоу став Торан – традиційна декоративна брама Індії. Її спеціально для шоу Dior виготовлювали місцеві майстрині. Під час створення декорації вони використали більше 25 унікальних технік. Для цього знадобилося більше 35 000 годин ручної роботи.

"Слони, мандали, лотоси, камадхену, тигри та павичі прикрашають прекрасний Торан, вітаючи гостей та запрошуючи їх відкрити для себе багату культурну спадщину Індії", – розповідає Марія Грація К’юрі.

Нове шоу дизайнерка присвятила 60-річчю з показу Dior в Індії. У 1962 році модний Дім вперше представив колекцію весна-літо в Мумбаї. Архіви того часу стали одним з джерел натхнення Марії Грації К’юрі. Нову колекцію Dior доповнили вишиті індійські мотиви, квіти з органзи, тканини, переплетені в вузли та інші стилістичні прийоми, які використовував Марк Боан, тодішній креативний директор Dior.

Силуети Dior несли кольоровий сплеск. Поміж класичних для бренду чорно-золотих образів, на подіумі були представлені сукні в характерних для традиційного індійського одягу відтінках: рані (рожевий) і джамуні (фіолетовий).

Деякі образи Марія Грація К’юрі доповнила інкрустованими перлинами та дзеркальцями. Також образи прикрашали національні церемоніальні вишивки зардозі й аарі. "Так важливо відзначати культуру та творчість, яка панує в цій країні", – зазначила дизайнерка.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).