Однієї сумки замало? Носіть дві як на подіумах Gucci, Bottega Veneta та інших

Тренды
15.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Функціональна мода
ПОДЕЛИТЬСЯ

У тренду на прикрашання сумок з’явився конкурент, і це — їх подвійне носіння. Як часто в вашому житті траплялася ситуація, коли речі просто не можливо вмістити в один аксесуар? На подіумах ми знайшли відповідь: не жертвуйте улюбленою мікро-сумкою, краще — обирайте їй пару. Як втілити функціональний тренд у життя, розповідає L’Officiel Online.

Подвійне носіння сумок було помічене на подіумах таких брендів, як Miu Miu, Gucci, Bottega Veneta та інших. Такий стилістичний прийом дозволяє урізноманітнити свій образ та додати йому яскравих акцентів. Тренд Double Bag, який вже шириться серед закордонних інфлюенсерів, однаково добре виглядає як з літніми аутфітами, так і з верхнім одягом, за що ми пророчимо йому велике майбутнє.

Варіантів подвійного носіння сумок — безліч. Так, Fendi рекомендують не дотримуватися жодних правил, а поєднувати аксесуари, як того забажає душа. На подіумі шоу сезону fall-winter — 2024 бренд представив сумки в різних кольорах та текстурах, які моделі носили разом.

Менш сміливу варіацію тренду демонстрували Prada. Культові моделі своїх сумок бренд доповнював аксесуарами в розмірі міні в різних кольорах. На об’ємних Buckle Bag з’являлися накладні гаманці в акцентному червоному кольорі.

Водночас Bottega Veneta рекомендують поєднувати улюблені аксесуари з плетеними авоськами — незамінним аксесуаром літа. До того ж, бренд стилізує подвійне носіння таких сумок не лише з розслабленими, але й більш структурованими образами, наприклад, костюмом-двійкою з сорочкою та брюками.

У недавньому показі Gucci колекції resort — 2025 теж з’явилася реалізація нового тренду. Сабато де Сарно стилізує сумки з напівпрозорими шоперами в тон, ставлячи акценти на грі фактур.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).