Літу — бути: Fox lingerie представили нову колекцію купальників

Тренды
29.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Бестселери та нові моделі
ПОДЕЛИТЬСЯ

Календарне літо в розпалі, а отже настав час для головного атрибуту сезону — купальників. Fox lingerie представили колекцію з переосмисленими бестселерами минулого року та новими моделями. 

"Торік ми знімали кампейн купальників Bubble Gum у мальовничій місцевості Санжійки біля Одеси. Це мало стати прекрасною традицією — щоразу з новою колекцією показувати й нові місця нашої країни, але війна внесла свої корективи", — ділиться засновниця Fox lingerie Юліана Гензель.

До першої частини дропу увійшло декілька моделей: класичне бікіні, з топом-бандо та v-вирізом, суцільні купальники та асиметричні з вирізами на талії. Матеріал із жатим ефектом, що став трендом минулого року, у новому сезоні також актуальний, до того ж у розширеній палітрі кольорів. 

В асортименті — помаранчевий, жовтий, блакитний, рожевий, синій, салатовий, класичні бежевий та чорний купальники. Мінімалістичні моделі Fox lingerie відомі своєю універсальністю, тому вони підійдуть на будь-яку фігуру. Незабаром бренд представить другу частину дропу.  

Замовити купальники можна на сайті Fox lingerie або на сторінці бренду в Instagram.

Читайте також: Річ дня: Хустка Oliz із принтом київського слона-фонтана, якого демонтували задля встановлення Арки Дружби народів

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).