Louis Vuitton представив капсульну колекцію для чемпіонату світу з футболу FIFA WORLD CUP QATAR

Новости
21.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
З 2010 року Louis Vuitton надає кейс для одного з найпопулярніших у світі трофеїв – Кубку світу FIFA
ПОДЕЛИТЬСЯ

Louis Vuitton представляє ексклюзивну капсульну колекцію, розроблену спеціально для чемпіонату світу з футболу FIFA у Катарі. Лінійка футболу естетику в витончених формах, спортивній обробці та стримано елегантних деталях.

З 2010 року Louis Vuitton надає кейс для одного з найпопулярніших у світі трофеїв – Кубку світу ФІФА. У наступні роки відносини Louis Vuitton з чемпіонатом світу з футболу FIFA World CupTM розширювалися. Бренд представив нову колекцію шкіряних виробів, випущену у 2018 році для всесвітньо очікуваного спортивного турніру.

З нагоди двадцять другого випуску п'ять колекційних виробів із чорної шкіри Taurillon передають енергію гри, повертаючись до одного з найзнаковіших принтів будинку, мотиву Damier, який нагадує рух сітки при забиванні голу.

Сумки, що не застарівають, такі як Keepall 50 і City Keepall, а також рюкзак Discovery, знову стають ідеальними супутниками в подорожах, пропонуючи місткі центральні відділення, практичні внутрішні кишені, що дозволяють тримати найнеобхідніше під рукою, і регульовані ремені. Також до колекції увійшов зручний шкіряний органайзер з п'ятьма внутрішніми кишенями, зовнішньою кишенею, контрастними краями та логотипом LV.

Офіційна колекція ліцензійних товарів Louis Vuitton FIFA World Cup 2022 буде доступна в обраних магазинах Louis Vuitton і на сайті louisvuitton.com з 6 жовтня 2022 року.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).