Low Key – нова колекція сумок Louis Vuitton

Тренды
15.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Позачасова функціональність
ПОДЕЛИТЬСЯ

Louis Vuitton представив нову колекцію сумок, яка отримала назву Low Key. До неї ввійшли моделі двох різних стилів, які втілюють мінімалістичний підхід і водночас сигналізують про позачасовий стиль модного Дому.

Low Key Hobo – сумка великого розміру з гнучкою конструкцією. Вона представлена в чорному, коньячному та вапняковому кольорах з зернистої. Фірмовий замок Louis Vuitton закріплений на ремінці, який можна регулювати для носіння в руці, на плечі або через плече. Усередині є знімний мішечок з монограмою для зручного зберігання.

Сумка The Shoulder Bag має структуровану форму, а її силует підкреслюється заокругленим ременем з пряжкою, який можна регулювати для носіння в руці або через плече. Завдяки внутрішньому відділенню на блискавці та знаковому навісному замку, прикріпленому до центральної застібки, сумка вирізняється фірмовими кодами бренду.

Знаковий замок пов’язаний з історією Louis Vuitton як багаторічного виробника сакваяжів та валіз. У 1880-х роках таку деталь використовували для захисту ручної поклажі та шкіряних виробів, тоді як ініціали LV у колі датуються 1970-ми роками. Таким чином колекція Low-Key підкреслює історичну спадщину замка та його незмінну естетику.

Обидві моделі виготовлені з м'якої зернистої телячої шкіри, приємної на дотик, але міцної та стійкої до постійного використання. Поєднуючи елегантність і простоту, ці стримані, функціональні сумки стають щоденними супутниками, відтворюючи довготривалу привабливість, притаманну Louis Vuitton.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).