Voyager: енергія та наївність у колекції Louis Vuitton pre-fall – 2024

Тренды
19.04.2024
ТЕКСТ: Єлизавета Бабец
ПОДЕЛИТЬСЯ
Відправна точка: Шанхай
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ніколя Геск’єр представив нову колекцію Louis Vuitton pre-fall — 2024 в рамках шоу в Шанхаї. Показ пройшов в найбільшому приватному музеї країни, де зібрані роботи сучасних митців не тільки з Китаю, але й Азії, Європи та США. Колекція Voyager ознаменувала свято молодості та енергійності, а яскраві принти та малюнки зливалися в модний симбіоз з культовими речами та аксесуарами Дому.

Для колекції pre-fall — 2024 бренд об’єднався з китайською художницею Сунь Ітянь, яка створила наївні кольорові малюнки з зображенням лисиць, зайців, гусей та решти анімалістичного світу. Ці принти довонювалися складним кроєм та текстурами: атласними пальтами, басками, сукнями з акцентними ременями на грудях тощо. Серед інших предметів нової колекції Louis Vuitton — шкіряні та замшеві жилети, короткі та довгі спідниці, частина з яких доповнювалася трендовою бахромою, сукні А-силуету, блузи та жакети.

У динамічній колекції аксесуари вносять свої корективи в оповідь. На подіумі шоу з’явилися моделі Petite Malle, Twist, Side Trunk та інші, Capucines і Dauphine відкрили нові глави своєї історії, повертаючись у м’яких формах та текстурах.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).