Марго Роббі: акторка в культових образах ляльки Барбі

Тренды
12.07.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
Від Vintage Moschino до Schiaparelli Haute Couture
ПОДЕЛИТЬСЯ

Народжена для ролі найвідомішої в світі ляльки Марго Роббі кожної прем’єри викликала неабияке захоплення своїми стилізованими образами Барбі. 


Від фатину до леліток, від спідничного костюму Vintage Moschino до розкішної вечірньої сукні Schiaparelli Haute Couture – L'Officiel Online підготував підбірку культових образів ляльки Барбі на головній акторці фільму.

 

Valentino. Barbie Pink & Fabulous Collection, 2015 

 

Стиліст Марго Роббі, Ендрю Мукамал, при створенні даного образу надихався лялькою Барбі з колекції Pink & Fabulous 2015 року. Щоб відтворити цей грайливий рожевий наряд, Ендрю звернувся до архівних колекцій Valentino, черпаючи натхнення з темно-бордової сукні міді в горошок із колекції модного будинку весна/літо 1993 року. 

Цю сукню акторка одягнула на фотосесію Barbie в Лос-Анджелеському готелі Four Seasons. Завершили образ білі туфлі на підборах Manolo Blahnik і прикраси з перлами Assael.

Hervé Léger. Swimsuit Barbie, 1959

 

Для створення цього культового образу Swimsuit Barbie 1959 стиліст акторки вибрав чорно-білу сукню від Hervé Legér, доповнивши її парою білих сонцезахисних окулярів з блакитними лінзами від Jacques Marie Mage, сережками-кільцями від Spinelli і парою чорних мюлі на підборах Manolo Blahnik.

Vintage Moschino. Sparkling Pink Barbie, 1964

 

Натхненням для створення цього образу стала Барбі Sparkling Pink 1964 року. Відтворене вбрання ляльки: спідничний костюм Moschino з колекції бренду весна/літо 2015. Марго Роббі одягнула його на прес-конференцію фільму в Сеулі. Завершальними акордами стали характерні аксесуари: капелюх-дот, прикрашений бантом, у тон із мюлі на підборах Manolo Blahnik і відповідний стьобаний гаманець у формі серця.

Versace. Day to Night Barbie 1985

 

Для прем’єри фільму в Сеулі Роббі звернулася до свого улюбленого бренду в її прес-тур-гардеробі – Versace. 

Цього разу Мукамал відтворив не один, а два образи для червоної доріжки, щоб віддати данину багатогранному стилю ляльки Барбі. 

Для першого «денного» образу він одягнув акторку в спідничний костюм кольору фуксії від Versace, який доповнив зав’язаною хусткою на шиї, капелюхом-катером, туфлями на підборах від Manolo Blahnik. Слід звернути увагу на міні-сумку та блискучий рожевий гаманець Judith Leiber у формі телефону. 

Другий «вечірній» образ Роббі було реалізовано святковою сукнею кольору фуксії з мерехтливим ліфом та спідницею з фатину від того ж модного дому. Завершили образ мюлі на підборах з відкритим носком від Manolo Blahnik, які з'являлися неодноразово в інших стилізаціях.

Balmain. Earring Magic Barbie 1992

 

З метою відтворення образу ляльки Барбі Earring Magic 1992 року, Ендрю Мукамал залучив французький дім високої моди Balmain до створення яскраво-рожевої міні-сукні з прозорими рукавами та шкіряним корсетом. Доповнили феєрію кольорів та форм великими сережками-зірками та відповідним поясом із зірковим ланцюжком. Стилізоване вбрання з’явилося на прем’єрі фільму в Мексиці. 

Emilio Pucci. Totally Hair Barbie 1992

 

Хоча й найвидатнішою особливістю Барбі Totally Hair 1992 року було її волосся в повний зріст, однак міні-сукня із характерним для початку 90-х років орнаментом склала їй неабияку конкуренцію. 

Щоб відтворити цей образ, Мукамал одягнув Роббі в міні-сукню Emilio Pucci, поєднану з рожевим гаманцем Chanel, яскраво-рожевими човниками Manolo Blahnik і сережками Taffin.

Schiaparelli Haute Couture. Solo in the Spotlight Barbie 1960

 

Для прем’єри Барбі в Лос-Анджелесі стиліст Марго Роббі Ендрю Мукамал черпав натхнення з одного чи не найвідоміших образів ляльки всіх часів — Solo in the Spotlight Barbie 1960 року.

Акторка була одягнена в чорну мерехтливу сукню від Schiaparelli Haute Couture, яка створювалася на замовлення. Ефектне плаття з відкритими плечима з фатину та леліток, з червоною трояндою на подолі, спричинило неабияке захоплення. Завершили гамму розкоші високі чорні рукавички та блідо-рожева хустка, а фінальним акордом образу на червоній доріжці стало діамантове кольє та сережки Lorraine Schwartz. 

 

Читайте також: Дивіться: повний трейлер фільму "Барбі" з Марго Роббі та Райаном Гослінгом

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).