Нова it-bag: Bottega Veneta презентували сумку, яку вже всі додають до свого wish list

Тренды
08.02.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
У фірмовій для #oldbottega стилістиці
ПОДЕЛИТЬСЯ

Учора креативний директор італійського бренду Bottega Veneta Матьє Блазі презентував нову сумку Andiamo колекції весна-літо 2023. 

Аксесуар виконаний у відомій для бренду техніці “intrecciato”, що з італійської перекладається як “переплетений”. Хоча Bottega Veneta почали використовувати таку шкіру ще на початку 1970-х, саме останнє десятиліття ще більше прикувало уваги до виконання цієї техніки брендом.

Що ще відомо про нову it-bag?

  • “Andiamo bag”, у перекладі “Ходімо”, натхненна ідеєю “Відчуття руху”, вона поєднує відчуття елегантності та функціональності.
  • “Ремесло в русі”. Бренд не буквально кричить про свою приналежність до люкс-сегменту, а лише створює його таким, даючи натяк кінцевим результатом.

  • Сумка дуже функціональна: за рахунок зручних довгої та короткої ручок та металевої пряжки її можна носити на плечі чи в руці.
  • “Andiamo” створена у у трьох розмірах: маленький, середній та великий. Серед кольорової палітри доступні 7 кольорів: “Білий”, “Колір морозива”, “Темний шоколад”, “Льодовитий” “Травертин”, “Чорнильниця” та “Винний”.

Декілька позицій “Andiamo bag” вже зараз доступні на сайті Bottega Veneta

 

Читайте також: “Я буду поруч, щоб аплодувати тобі”: П’єрпаоло Піччолі привітав Сабато Де Сарно з посадою креативного директора Gucci

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).