Знайомтесь: Український бренд жіночого одягу "поза часом" Eternal

Тренды
09.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Класичний тон та довершені геометричні форми
ПОДЕЛИТЬСЯ

На українських радарах з'явився новий fashion-бренд — Eternal. Перша колекція, яка отримала назву Essentials, представлена must have-речами і відображає основні базиси бренду — бути актуальними "поза часом", підкреслювати характер, внутрішню силу та свободу. Запуск дебютної лінійки Eternal прийшовся на початок повномасштабної війни, однак бренд продовжив віддаватися власній справі на максимум і прийняв рішення продовжувати рухатись вперед — зламати пристрасть до свого покликання, віру та мрії українців не вдасться нікому. 

У своїх образах Eternal поєднують строгі лінії, геометричні форми, класичний тон та вільний крій. "Сила. Свобода. Елегантність" — саме ці  ключові коди айдентики втілено у виробах Eternal. Творці бренду з увагою та високими вимогами ставляться до найдрібніших деталей, адже саме вони є визначальними і надають унікального змісту.

 

Eternal закликають: Follow yourself — your Eternal Basis

Дебютну колекцію бренду представляють класичні костюми-двійки, точені двобортні пальта та штани з екошкіри. Образи Eternal легко поєднуються не лише між собою, а й з рештою гардероба. Палітра першої колекції Eternal — нейтральна: чорний, сірий, пісочний та темно-синій кольори. Це робить речі бренду ідеальними для комбінування їх з великим різноманіттям інших речей та аксесуарів — як у монохромному тоні, так і з яскравими акцентними кольорами.

Форми у капсулі Essentials підкреслюють одночасно силу та жіночність. Елегантність, за якою зчитується впевненість. Сила, що підкреслює витонченість. В даній колекції ці риси не суперечать одна одній, а навпаки — підсилюють виразність.

Особистість Eternal віддає перевагу витриманому стилю, але вільному фасону: може бути чіткою і дисциплінованою, але завжди залишає простір для свободи — свободи рухів, дій та рішень. Вона цінує справжню естетичність у всьому, але при цьому не нехтує змістом. Eternal — можливість підкреслювати багатогранність та характер особистості крізь стиль.

Особливу увагу Eternal приділяють якості своїх виробів. Дизайнери бренду використовують натуральні тканини — високоякісні матеріали з різних куточків світу. Колекція Essentials з'явиться у продажу в обмеженій кількості.

Read the article in English.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).