Пов’язані життям: колекція SS 2023 від POUSTOVIT

Тренды
28.02.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

POUSTOVIT презентує нову колекцію, яка присвячена зв’язку поколінь та збереженню українських традицій. Вишивані сукні та сорочки, ніжні кольори, невагомі тканини з бавовни та шовку та традиційні для бренду квіткові принти. 

Працювати над колекцією Лілія Пустовіт почала якраз рік тому, коли треба було шукати підтримку для себе та всієї країни в тому справжньому, що тримає багато поколінь та може допомогти нації в складну годину. Цією ідеєю стало Дерево життя, що корінням тримається за традиції та історичну пам’ять, а гіллям уходить у світле майбутнє; на ньому сидить Сокіл-Род  — першоптах та першобог світу, який символізує початок людства. 

Саме ці мотиви можна знайти у білих та чорних вишиваних сукнях, які стали основою колекції. Важливою деталлю є нитки наче незавершенного шиття: це символ частково втраченого з корінням зв’язку,  але який сьогодні українці мають шанс відновити. 

Дерево життя співзвучне з філософією бренду, який завжди звертався до теми розквіту природи та жіночності. Тому в колекцію увійшли не тільки нові інтерпретації традиційного українського вбрання, а й квіткові та ніжні сукні, якими відомий POUSTOVIT.

Читайте також: Італійська вишуканість у колекції Fendi осінь-зима — 2023-2024

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).