5 найактуальніших спідниць у сезоні весна-літо 2024

Тренды
13.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Від яскравих до класичних моделей
ПОДЕЛИТЬСЯ

Від міні, міді до максі — вибір спідниць у весняно-літню пору вирізняється багатогранністю, і не лише в контексті довжини. Цього сезону дизайнери пропонують переосмислити класичні спідниці-олівці, а також поекспериментувати з квітовими мотивами й відтінками металіку. Нижче L’Officiel Online зібрав 5 трендів серед спідниць і їхні втілення на подіумі, що стануть натхненням під час наступного оновлення гардероба.

Грайливі спідниці-олівці

Elie Saab весна-літо 2024, 16Arlington весна-літо 2024, Miu Miu весна-літо 2024

Класичні спідниці-олівці, які стають ідеальним доповненням класичного образу, не втрачають актуальності. А втім, у сезоні весна-літо 2024 дизайнери пропонують додати яскравості в образи з цим елементом гардероба. 16Arlington — із яскравими масивними синіми лелітками,  які гармонійно поєднується з сірим светром з ангори. Elie Saab — із трендовим гороховим принтом, скомбінованим із кроп-топом і жакетом, а Miu Miu, — представивши спідницю-олівець у стилі спорт-шик.

Відблиски шкіри

Jacquemus весна-літо 2024, Alaïa весна-літо 2024, Gucci весна-літо 2024

Шкіряні спідниці залишаються на піку своєї слави вже кілька сезонів, як серед стрітстайл зірок, так і на подіумах. Унікальність їхньої інтерпретації цього весняно-літнього періоду — сміливе використання кольору. Це чудово ілюструє монохромний червоний образ від Jacquemus, а також синьо-бордове поєднання в ансамблі Gucci. Якщо ж ви прихильники класичних опцій, чорна шкіряна модель, як в Alaïa, стане позачасовою інвестицією.

Багатошаровість і драпірування

Acne Studios весна-літо 2024, Blumarine весна-літо 2024, Dries Van Noten весна-літо 2024

Цієї весни та літа модні будинки й бренди широко інтегрують у свої образи струмливі та об’ємні силуети. До такого грайливого вибору вдалися, зокрема, Acne Studios з асиметричною міні, а також Dries Van Noten і Blumarine, що представили драпіровані спідниці.

Світ флори 

Carolina Herrera весна-літо 2024, Vaillant весна-літо 2024, Dries Van Noten весна-літо 2024

Скільки б ми не цитували іронічні слова Міранди Пристлі з фільму «Диявол носить Prada» про квіткові мотиви, флора —  це все ж неодмінний компаньйон сезону весна-літо, який можна сміливо та яскраво стилізувати. Так, в образі Dries Van Noten був представлений карнавал із принтів і кольорів, де синю мідіспідницю прикрашали акуратні квіти з бісером. Водночас Carolina Herrera зробили ставку на спокусливе квіткове мереживо, а паризький бренд Vaillant представив чорну-білу стилізацію.

Металічні 

Carolina Herrera весна-літо 2024, Coperni весна-літо 2024, Miu Miu весна-літо 2024

Цього сезону металічні відтінки очолюють тренди кольорів, тож органічно спідниці в такому забарвленні є не менш актуальними. Такі моделі мають потенціал стати ефектним доповненням вечірнього образу, що підтверджують ансамблі з колекцій Coperni, Miu Miu й Carolina Herrera.

Читайте також: Прямо з небес: світло-блакитний — найтрендовіший колір цієї весни

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).