Співачка Анна Трінчер стала обличчям кампейну українського бренду SOLMAR

Тренды
18.03.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Неможливо бути ідеальною, але можна та варто бути справжньою
ПОДЕЛИТЬСЯ

«Ти хочеш бути хорошою для всіх, а все що треба — це просто бути собою. Це і є твоя база»: така ідея лежить в основі нового весняного кампейну, який запустив український бренд базового одягу SOLMAR у колаборації зі співачкою та ведучою подкасту «Не Ідеальна я» Анною Трінчер.

Мета кампейну — нагадати кожній дівчині, що неможливо бути ідеальною, але можна та варто бути справжньою. Разом з Анною бренд закликає дозволяти собі проживати різні емоції, не боятися помилок, почуватися привабливими без косметики, приймати себе в різних станах.

Аби мотивувати дівчат бути справжніми, SOLMAR спільно з Анною Трінчер створив ролик-маніфест. У відео використали сімейні архіви співачки та показали її особистий шлях: від маленької дівчинки, що змагається зі собою вчорашньою і ніяк не доросте до себе ідеальної, до дорослої реалізованої жінки, яка не боїться проявлятися. Мета відео полягає в тому, що попри знецінення оточуючих варто завжди залишатися собою — тою, хто робить помилки та перетворює їх на перемоги, бо це — частина пригоди. 

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от SOLMAR | My Base (@solmar_official)

 

«Усі ми щодня відчуваємо тиск суспільних стереотипів. Наша мета — надихнути кожну дівчину дозволити собі бути собою (легкою, грайливою, вимогливою, щасливою, засмученою, емоційною, сильною, вразливою, яскравою, неідеальною, різною…) Ми запросили стати обличчям нового кампейну саме Анну: вона переживає період особистих трансформацій і транслює цінності, які ми хочемо донести до кожної», — розповідає Ольга Костецька, засновниця бренду SOLMAR.

 

Про бренд:

SOLMAR — український бренд базового одягу, що має на меті позбавити дівчат проблеми «що ж сьогодні одягнути?» Команда бренду прагне, щоб кожна дівчина мала якомога ширший вибір відтінків та могла зібрати свою perfect base. На сьогодні мережа SOLMAR налічує 18 магазинів в Україні та два в польських містах: Познані та Вроцлаві. У 2023 році компанія увійшла до списку Next250 від Forbes Ukraine, що визначатиме економічний розвиток держави.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).