For Mom: Бренд SOVA випустив колекцію до Дня матері, яка відображає цінні сімейні спогади

Тренды
05.05.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
В серці прикрас — чотири різні символи
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український ювелірний бренд SOVA представив нову колекцію прикрас, що відображає цінні спогади з мамою, які ми зберігаємо з дитинства. В серці прикрас чотири різні символи сердечко, метелик, чотирилисник та коло як відображення сонця. Вони ніби вийшли з казкових історій, які нам розповідала мама в дитинстві. Колекція For Mom — про ніжність, що втілена в ювелірних деталях.

Ювелірний дім SOVA створив чарівну анімаційну історію про дитячі спогади, де символічний метелик пролітає українськими краєвидами. Найтепліші моменти складаються з ніжних обіймів мами та спогадів про місця нашого дитинства. Спогадів, що пролітають над рожевим озером Херсонщини, карпатськими горами, пахнуть лавандовими полями. Адже кращі моменти дитинства разом з мамою. 

 

Колекція виконана з жовтого золота та ніжного тихоокеанського перламутру, що відображає природні мотиви, які ювеліри заклали в ідею колекції.

До капсули увійшло 12 прикрас — сережки, кольє та персні-печатки, які ідеально поєднуються між собою. 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).