Теплі шуби, светри та балаклави у колекції українського бренду CĖNC

Новости
02.11.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Ребрендинг марки Тhe Vovna
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український бренд верхнього одягу Тhe Vovna цього року набув нових сенсів та зробив ребрендинг. Назва CĖNC співзвучна з українським словом «сенс», а також з англійським sense [відчувати]. В основі концепції бренду лежить турбота, емпатія, цінність проживати момент та відчуття дому як точки опори. Назва нагадує нам одну важливу істину: завжди є CĖNC відчути.

В колекції бренду представлено шуби, бомбери, светри, шарфи, балаклави, шапки — все, що необхідно, щоб зігрітись у холодну пору року. Кожну одиницю одягу названо на честь теплих почуттів, і це ті слова, які мають глибокий, але у той самий час простий непростий зміст. Назви виробів підібрано так, що їх буквально можна відчути. Деякі з них викликають певні асоціації чи спогади, взиваючи до глибинних почуттів.

CĖNC представляє базові речі у нейтральних кольорах: молочному, сірому, чорному, бежевому. Завдяки цьому айтеми з колекції легко імплементувати у будь-який гардероб, міксувати між собою, створювати монохромні образи або ж доповнювати яскравими акцентними деталями.

Усі вироби виготовлено з натуральних та високоякісних матеріалів з різних куточків світу. Кожна деталь та ґудзик мають свою історію, наповнену сенсами. Через свою філософію бренд прагне нагадати про те, як важливо вбачати глибокий зміст в простих речах і, ще важливіше,  наповнювати їх новими почуттями. Адже з таких, на перший погляд, дрібниць складається життя.

Особистість CĖNC цінує якість, простоту, історію та людей, які стоять за будь-яким брендом. Вона прагне відчувати життя таким, яким воно є насправді. Легка, але може бути серйозною. Впевнена в собі. Відкрита.
Завжди протягне руку допомоги та проявить тепло і співчуття. Місія бренду звучить так: «Зігрівати людей не тільки ззовні, а й зсередини. Адже коли людині тепло, вона може дарувати тепло своєї душі іншим».

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).