На зручному ходу: 16 пар взуття на пласкій підошві, що мають бути в літньому гардеробі

Тренды
20.06.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Легкі, стильні та комфортні варіанти
ПОДЕЛИТЬСЯ

Зручність — це один із найважливіших критеріїв під час вибору взуття. Влітку до списку взуттєвих вимог додається ще й легкість, адже в спекотну пору ми тяжіємо до моделей, що «дозволяють» дихати нозі. Звісно, актуальність і трендовість взуття грає не останню роль, тож варто звернути на низку характеристик, що визначають цьогорічну «it-пару». Так, у цьому сезоні у фаворі грайливі слінгбеки, удосконалені в’єтнамки, ефектні мюлі та, звісно, сандалі, що були декоровані ремінцями й зав’язками. Найважливіша спільна риса у вищезгаданих моделей, що з’явилися на подіумах Chanel, Valentino, Dior та інших провідних фешн-гравців, — всі вони доступні на пласкій підошві.

Шукаєте комфортне й стильне взуття для цього літа? Редакція L’Officiel Online зібрала 16 моделей, які варті місця у вашому списку бажань.

Слінгбеки

Valentino весна-літо 2024

 

Представлені наприкінці 50-х Коко Шанель, слінгбеки мають безумовну перевагу у взуттєвій ніші. Йдеться про притаманний їм класичний вигляд, що не позбавлений грайливості й спокусливості, які досягається завдяки відкритій п'яті й ремінцю на ній. Підтверджують лідерський статус цієї моделі як стрітстайл зірки, так і знаменитості, наприклад, Селена Гомез, Гантер Шафер і Емма Стоун, що примітно з’явилися в слінгбеках на цьогорічному Каннському кінофестивалі. Таке взуття на пласкій підошві стане ідеальним супутником, як під час виконання щоденних справ, так і на вечірніх появах.

 

Valentino
Calvin Klein
Tory Burch
Vagabond
Valentino
Calvin Klein
Tory Burch
Vagabond
01 00
Valentino
ПОДЕЛИТЬСЯ

В’єтнамки

Chanel весна-літо 2024, Proenza Schouler весна-літо 2024

 

Прагнення фешн-індустрії до комфорту відображає ще один несподіваний тренд — в’єтнамки. Хоч вони асоційовані з пляжним відпочинком або домашнім проводженням часу, сезон весна-літо 2024 рішуче налаштований зруйнувати це уявлення. Серед популяризаторів тренду, зокрема, Chanel, адже на їхньому подіумі в’єтнамки були невимушено скомбіновані з джинсами, твідовими комплектами й жакетами. Якщо ж ви бажаєте зменшити «розслаблений» ефект цього взуття, варто звернути свою увагу на трохи підвищену підошву й масивний, акцентний декор.

Chanel
Coosh
The Row
Zara
Chanel
Coosh
The Row
Zara
01 00
Chanel
ПОДЕЛИТЬСЯ

Мюлі

J.W Anderson весна-літо 2024

 

Мюлі, взуття з відкритою п’ятою й закритим мисом, поєднують необхідну для літа легкість із невимушеною елегантністю. На подіумах сезону весна-літо 2024 вони стали фаворитами багатьох дизайнерів — від Loewe, Versace, Prada до Alexander McQueen. У разі, якщо ви шукаєте більш ефектну й святкову модель, натхненням стануть моделі від Tory Burch й Gucci, що відрізняються наявністю декору.

 

Gucci
Tory Burch
Kachorovska
Zara
Gucci
Tory Burch
Kachorovska
Zara
01 00
Gucci
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сандалі — з ремінцями, зав’язками та рибальські

Alberta Ferretti весна-літо 2024, Casablanca весна-літо 2024

 

Жодне літо не обходиться без пари сандалів, і цьогорічне флагмани модної індустрії пропонують доповнити моделями з ремінцями, зав’язками або «рибальською» парою. Перші — відрізняються наявністю декору з гранжевим флером, а другі — спокусливістю й актуальністю на модній арені. Треті — «рибальські» — з широким плетеним дизайном і ремінцем вийшли з-поза асоціацій з образами дідуся чи батька та лише відпочинком на природі. Цього літа останні пропагують комфорт, а також утилітарність.

Toteme
Kachorovska
J.W Anderson
Zara
Toteme
Kachorovska
J.W Anderson
Zara
01 00
Toteme
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).