Listening to the Sea: The Robe представляє нову вишукану колекцію, натхненну легендами про морських красунь

Тренды
27.07.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
Романтичні уявлення про безкрайню стихію
ПОДЕЛИТЬСЯ

«Щоденна розкіш починається з одягу для дому», – головна філософія українського бренду The Robe, що нещодавно випустив нову колекцію Listening to the Sea. Створений з прискіпливою увагою до деталей, кожен елемент нового дропу відображає романтичні уявлення про безкрайню стихію, сповнену сили та неабиякої ніжності. 

Усі вироби виконані з легкої та прохолодної на дотик італійської віскози, що обіймає вигини тіла та підкреслює природну красу жінки. Матеріал робить речі ідеальними як для носіння під час відпочинку у літній сезон, так і для домашнього повсякдення.

До колекції Listening to the Sea від The Robe увійшли вишукані халати, сорочки, сукні та невагомі штани. Перлина колекції – бра-топи ручної роботи, виконані у формі морських мушель, що додають характеру до мінімалістичних образів. Колір слонової кістки, що став основним відтінком колекції, нагадує невагому та плинну морську піну, що грайливо торкається берега. Його легкість та крихкість доповнює теплий коричневий тон, який додає виробам глибини та насиченості. 

Кожна деталь бездоганно поєднує розкіш із комфортом, що робить речі особливими для вечірніх прогулянок. Водночас, на думку бренду, якісний та елегантний одяг для дому – це прояв любові до себе, на який заслуговує кожна жінка. 

Читайте також: Базові футболки від українських брендів

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).