У який шкіряний верх — від бомбера до тренча — інвестувати у 2024 році?

Тренды
26.04.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
Позачасовий вибір
ПОДЕЛИТЬСЯ

Шкіряний верх, чи то бомбер, тренч чи мотокуртка, завжди виступає однією з найуніверсальніших речей у будь-який сезон. Нині цей айтем також став невіддільною частиною нашого гардероба завдяки своєму позачасовому дизайну й зручності в стилізації. Шкіряний верх до того ж виступає гармонічним доповненням як для вечірніх образів, так і для повсякденних. Які моделі є актуальними та варті інвестиції у 2024 році — розповідає L’Officiel Online.

Шкіряний бомбер

Prada осінь-зима 2024/2025, Loewe осінь-зима 2024/2025, Balenciaga осінь-зима 2024/2025

Від Джіджі Гадід до Гейлі Бібер — шкіряний бомбер уже став улюбленцем серед знаменитостей і зірок стрітстайлу. Ця комфортна річ залишається ідеальною опцією для щоденних виходів, що також підтверджують колекції від головних гравців модної індустрії. Ансамбль з подіуму Loewe став прикладом грайливої стилізації: коричневий бомбер із виразними застібками поєднали з об’ємними білими квітковими штанами. Заразом Prada зробили ставку на позачасову естетику преппі, представивши університетський бомбер, а в Balenciaga — бомбер скомбінували зі скінні-джинсами й футуристичними протисонцевими окулярами. 

Perfecto

David Koma осінь-зима 2024/2025, Antonio Marras осінь-зима 2024/2025 Prada осінь-зима 2024/2025

Байкерська куртка Perfecto — це шкіряна модель, перевірена часом. Вперше її дизайн представили у 1928 році, а завдяки культовим акторам Марлону Брандо й Джеймсу Діну вона набула популярності та стала символом бунтарства серед молоді. Сьогодні куртка Perfecto вважається класикою, і щосезону дизайнери представляють її нові інтерпретації. У Prada презентували приталену модель із модними потертостями, що грайливо поєднана з максіспідницею. У колекції David Koma куртка Perfecto була укороченою, водночас італійський бренд Antonio Marras пропонує інтегрувати в образ із цією річчю офісну естетику.

Шкіряний жакет

MM6 Maison Margiela осінь-зима 2024/2025, Tod’s осінь-зима 2024/2025, Versace осінь-зима 2024/2025

Шкіряний жакет — річ, що стане елегантною альтернативою бомберам і гранжевим моделям. Так, на подіумі демократичної лінійки MM6 від Maison Margiela був представлений шкіряний жакет у тандемі з сірими джинсами й барвистою водолазкою. Бренд Tod’s, один із флагманів шкіряних виробів в Італії, презентував витончений чорний монохромний образ. Заразом Versace пропонує обрати образ повністю зі шкіри, зокрема із жакетом цього матеріалу. 

Мотоциклетна куртка

 Retrofête весна-літо 2024, Casablanca весна-літо 2024, Celine весна-літо 2024

Мотоциклетна куртка — інший фаворит знаменитостей, як-от Белли Гадід, Кендалл Дженнер і Гейлі Бібер, що інкорпорують її в повсякденних образах. У 2024 році дизайнери також пропонують інтегрувати в гардероб цю річ, натхненну уніформою перегонників Formula 1. Серед них Casablanca з барвистою мотоциклетною курткою, скомбінованою з прозорою сукнею, і Celine з образом у стилі model off duty (одяг супермоделей у звичайному житті), а також нью-йоркський бренд Retrofête з ансамблем із мініспідницею та високими чоботами.

Шкіряний тренч

Gauchere весна-літо 2024, Stella McCartney осінь-зима 2024/2025, Versace осінь-зима 2024/2025 

Шкіряний тренч залишається лідером серед верхнього одягу вже кілька сезонів, і, на відміну від варіацій курток, додає в образ спокусливий шарм. До цієї речі звернулося немало дизайнерів у своїх колекції, зокрема Versace представили класичний чорний тренч, що стане ідеальним базовим доповненням для гардероба. Stella McCartney презентували модель із трендовими анімалістичними мотивами, а французький бренд Gauchere — блакитну опцію для прихильників кольору. 

Читайте також: Анатомія руху: торочки — найграйливіший тренд весни-літа 2024.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).