«Вільна»: Бренд VOVK представив патріотичну капсулу з авторським принтом

Тренды
20.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
«Вільна з Заходу до Сходу, з Півночі до Півдня. Від Карпат до Криму»
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український бренд одягу VOVK презентував нову капсульну колекцію "Вільна". При створенні лінійки дизайнери бренду надихалися силою та мужністю українців. Одяг з нової капсули VOVK доповнює авторський принт, напис у якому дублює назву колекції – "Вільна".

"Вільна з Заходу до Сходу, з Півночі до Півдня. Від Карпат до Криму. Ти знай: з тобою, Україно, я — вільна. Ми, українки, вільні. І так буде завжди", — звучить лейтмотив патріотичної лінійки. 

До колекції увійшли сукні, костюми, жакети, футболки, блузки та майки. Речі в капсулі "Вільна" базові та трендові водночас. Так, принтовані жакети легко поєднуються зі стриманими офісними образами, а сукні міді з актуальними розрізами стають ідеальною комбінацією для романтичного побачення на заході осіннього сонця.  

Нова колекція VOVK репрезентує Україну та людей, які живуть в ній. Вони мають свободу в думках, діях, розвитку, виборі. Починаючи з 2012 року бренд знімав рекламні кампанії по всій Україні, підкреслюючи красу природи нашої держави. "Вільна" вмістила в собі всі кампейни, які команда знімала протягом 10 років. Бренд показав, яка прекрасна була Україна до початку повномасштабного вторгнення.

Капсула VOVK мотивує не зупинятися, а йти далі незважаючи ні на що. Зараз, як ніколи раніше, ми всі повинні розвиватися, творити красиві й дорогі серцю речі й обов'язково підтримувати одне одного.

З перших днів VOVK роздали безліч теплого одягу для чоловіків, які захищають нашу Батьківщину. Своїми ніжними руками швачки пошили близько 6000 плитоносок, понад 200 балаклав, по 400 пар нижньої та постільної білизни (наволочки та простині). Бренд VOVK продовжує передавати тканини для сітки та власне швейне обладнання для ремонту одягу ЗСУ. Також компанія організувала пункти видачі по всій Україні. Багато переселенців змогли отримати одяг безкоштовно (орієнтовно 16 000 одиниць).

“Як приємно усвідомлювати, що для когось наш бренд став причиною усміхнутися. Ці щасливі очі ми запам’ятаємо на все життя. Ситуація в Україні змінила цінності кожного працівника VOVK. Бажання об’єднуватися та допомагати тільки зростає в наших серцях. А впевненість у перемозі та в тому, що українці – сильна нація, мотивує нас підкорювати ще вищі вершини та постійно говорити, які у нас жінки прекрасні, а чоловіки – відважні”, – кажуть представники бренду.

Команда бренду VOVK

Також бренд створив патріотичні прикраси і щомісяця передає 15% від їхнього продажу ЗСУ.

Читайте також: GASANOVA представили колекцію весна-літо – 2023

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).