Базові футболки від українських брендів

Тренды
24.07.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Одним з найбазовіших елементів гардеробу є футболка: річ, яка начасна в будь-яку пору року. Колір, фасон або ж принти є відображенням того чи іншого пануючого тренду, водночас базові якісні футболки ніколи не втрачають своєї актуальності. Українські бренди пропонують широку вибірку даного елементу одягу – тож пропонуємо з ними ознайомитися. 

SYNDICATE Original 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Якщо ви бажаєте освідчитися Києву в любові, то ваш вибір точно має пасти на футболки «Київський режим» у білому та чорному кольорах або «KYI<3» від українського бренду Syndicate. Крім цього, до вашої уваги мінімалістичні речі вільного силуету в базових кольорах, виконані з органічної бавовни.  

SUPPORT by Poustovit 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Сорочки, футболки та інші елементи одягу з вишивкою листка каштану вже давно стали впізнаваною рисою бренду Support by Poustovit. Крім класичних білих та чорних кольорів, варто звернути увагу на блакитні та рожеві футболки – обов’язкова річ для літніх прогулянок. 

JUL

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Футболки та футболки-безрукавки базових кольорів та силуетів – справжній «must have» для поціновувачів класики, ідеальний вибір на користь комфорту та мінімалістичних поєднань. Серед вибірки даного елементу одягу бренду Jul можна знайти як базові, так і більш креативні варіанти. 

O.TAJE

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

Трикотажна футболка-поло KYIV від O.Tage має вільний крій, виготовлена з віскози з додаванням поліестеру та шовку. В основне полотно виробу закладений патерн з листям каштану – одним із головних символів Києва.

 

Читайте також: На Ібіці відбудеться великий літній поп-ап українських брендів ONE MRIA

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).