Футболка, «як у Зеленського», і не тільки — бренд мінімалістичного одягу KATELAB

Новости
31.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Бренд KATELAB відомий своїми футболками та світшотами з тризубом, які носять президент України Володимир Зеленський, представники Офіса Президента Кирило Тимошенко, Сергій Лещенко, Андрій Єрмак та відомі особистості нашої країни. Зокрема, Дмитро Монатік у цих футболках їздив у свій світовий тур, гурт "Казка" одягнув їх на свій виступ, також футболки з тризубом носять Тіна Кароль, Pianoboy, Антон Птушкін, Ахтем Сеітаблаєв.

KATELAB заснований ще у 2015 році в Луцьку, та почав свою роботу з пошиття жіночого loungewear одягу. Наразі бренд представляє як мінімалістичний базовий одяг для повсякденного життя — футболки, вовняні структуровані спідниці, піджаки, штани, сорочки, тренчі та пальто у нейтральний кольоровій палітрі. Так і речі "на вихід", серед яких бархатні сорочки з рукавами, прикрашені пір’ям, лонгсліви зі стразами та легкі жіночні сукні.

Засновниця KATELAB Катерина Ковальчук, яка і є обличчям бренду, запевняє, що шиє одяг, який носила би сама. Оскільки Катерина також працює стилістом, вона вирішила створювати айтеми, які б закривали потреби її клієнтів. Бренд KATELAB робить ставку на якісні натуральні матеріали, базові кольори та мінімалістичний дизайн.

У 2022-му році після початку повномасштабної війни KATELAB почали шити футболки з патріотичною вишивкою. Дизайнерка бренду прикрасила базові футболки тризубом у вигляді лаконічної вишивки золотого кольору. Катерина зізнається, що під час війни до неї, як і до більшості українців, прийшло розуміння того, що вона не знає, чого чекати від завтрішнього дня. Одного вечора вона вирішила написати видатним українським політикам з пропозицією подарувати їм свої футболки і на свій подив отримала позитивну відповідь.

Щоправда, від кого саме, не зізнається. Каже лише, що ця людина не схотіла прийняти її футболку як подарунок, а зробила замовлення: "Дві футболки – чорну та кольору хакі – я поклала в окремий пакунок і попросила, щоб їх, за можливості, передали президенту. Я декілька разів переробляла листівку, адресовану Зеленському. Зрештою написала: "Мужньому президенту сміливої країни". Наразі футболки з гербом "як у Зеленського" замовляють не тільки в Україні, а й закордон. Зокрема, клієнтами KATELAB стали жителі країн Європи, США, Австралії, Японіїта Китаю.

Окрім футболок з патріотичним мерчем, бренд KATELAB минулого літа презентував свою першу вишиванку та лляні хустинки з мотивами українського орнаменту. А до осіннього дропу увійшов комір з патріотичною вишивкою жита та красномовною назвою "Що посієш, те й пожнеш".

Читайте також: SUPPORT by POUSTOVIT представили колаборацію з Громадською організацією Жіночий ветеранський рух

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).