Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2017 оголосив програму

Новини
21.08.2017
ПОДЕЛИТЬСЯ
Оголошено фіналістів, які увійшли до програми Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів 2017 – першого глобального інтерактивного кінофестивалю, який цього року стартує 28 вересня. Українці уже в одинадцятий раз приєднуються до глядачів по всьому світу й беруть участь у виборі фільму-переможця
ПОДЕЛИТЬСЯ

Серед фіналістів цього року – два номінанта кінофестивалю «Санденс»: новозеландська драма «Не нашкодь» та мелодрама з Сирії Mare Nostrum. Іспанська стрічка «По той бік» виграла приз глядацьких симпатій на Фестивалі фільмів жахів та фентезі у Сан-Себастьяні. Анімаційний фільм «Коротко» – нова робота швейцарського режисера Фабіо Фрідлі, номінанта на національну премію Swiss Film Prize. Стрічку «Надія вмирає останньою» з Великої Британії створено на основі життєпису Йозефа Пачинського, польського політв’язня, який під час Другої світової війни став персональним перукарем головнокомандувача табору в Аушвіці. Латвійський фільм «Уперед!» засновано на реальній історії молодого чоловіка на інвалідному візку, який вирішив наздогнати злодіїв, що пограбували його кохану дівчину. Окрім того, до програми увійшли картини «8 хвилин» (Грузія), Fickle Bickle (США), Viola, Franca (Італія) та «Ідеальний день» (Іспанія).

Прем'єри більшості стрічок-фіналістів відбулися на престижних світових кінофестивалях – у Берліні, Трайбеці та інших.

Цієї осені щорічний Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів відбувається у двадцятий раз – і об'єднує 100 000 поціновувачів короткого метра на показах у 300 містах. Стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі найкращої короткометражки року може будь-хто – достатньо заповнити бюлетень для голосування після сеансу.

В Україні організатором Maнхеттенського фестивалю короткометражних фільмів виступає компанія «Артхаус Трафік» за традиційної підтримки торгової марки Stella Artois. Фестиваль триває у кінотеатрах з 28 вересня по 8 жовтня. Фільми демонструються в українській озвучці.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).