В Україні показали барокову оперу «Дідона та Еней». Ініціаторами стали OPEN OPERA UKRAINE. Автором є англієць Генрі Перселл, який написав її ще наприкінці XVII століття.
Барокова опера вже більше ніж півстоліття — один із найвідчутніших мистецьких світових трендів, котрий має бути представлений українській аудиторії. Саме тому постановка зроблена згідно з сучасними світовими стандартами, а саме практики історично-поінформованого виконавства. Що це? Це коли співають та грають в інший спосіб, залучаючи історичні відомості щодо саунд-естетики минулого, зокрема, наприклад, коли оркестр складається з копій історично достовірних інструментів.
Учасники постановки — це міжнародна команда, сформована за результатами кастингу. Це солісти, хор та учасники оркестру з України, Польщі, Швейцарії, Німеччини.
Диригентом-постановником виступить Назар Кожухар. Він не лише учень відомого скрипаля Олега Кагана та лауреат легендарного конкурсу скрипалів ім. Давида Ойстраха. Назар відомий фахівець з історично-поінформованого виконавства і, як ніхто інший, знає, як має виглядати та звучати барокова постановка.
Режисер — Тамара Трунова, володарка премії British Council за музично-драматичну п’єсу «Під небом синім», режисерка-постановниця Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра. Тамара готова представити вам усі приховані тональності та продемонструвати міфічну драму фатального кохання.
![](/images/news/512bd/aeac4/3dd56893dba3.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/fb92a30b.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/69bdfb8c1.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/6abf541b.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/d3426ee6c4ed20d.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/cb547650fceaee4.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/43e3a5b0.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/0225aff75.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/2452543f3e357f7.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/51c63d1512b0896.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/93fd13b7c020619.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/050af316c1.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/c0bc1defde640d6.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/119505527bd0cf.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/565b2a520aab.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/918b002d.jpg)
![Ніна Васадзе](/images/news/512bd/aeac4/ac329257.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/1feab6c26793b6.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/1cf5cceae89f6f.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/ab930ca3db686.jpg)
![Павло Гудімов](/images/news/512bd/aeac4/b3d817c45d5045.jpg)
![Наталя Ісупова](/images/news/512bd/aeac4/24256808d5f7963.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/604f78b47.jpg)
![Наталя Васюра та Тетяна Фокіна](/images/news/512bd/aeac4/8ee105feba.jpg)
![Юлія Письменна](/images/news/512bd/aeac4/42b4530223.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/f1a4ec0df84e.jpg)
![Павло Гудімов](/images/news/512bd/aeac4/2c992dac25.jpg)
![](/images/news/512bd/aeac4/bee96f78ee.jpg)