Як це було: Традиція чаювання Afternoon tea в ресторані Citronelle

События
29.06.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
До 10-ї річниці ресторану
ПОДЕЛИТЬСЯ

До 10-ї річниці ресторан Citronelle продовжує розповідати свою історію про цінності, що складають основу життя та успіху закладу. Одним із таких проєктів стала традиція чаювання Afternoon tea.

В Citronelle Afternoon tea починається з 15:00 щодня. Чаювання організовано за всіма правилами, разом із пізнавальними етикет-бранчами та запрошеннями цікавих людей аби поділитися знаннями й новинами з сучасного етикету. Одна з них – Люсі Варнава, що приїхала за запрошенням Марії Дідковської, — британський експерт із королівського етикету, англійська шеф-кухарка ресторану з двома розеттами в місті Ноттінгем, засновниця кулінарної школи Lucy Varnava Cookery School і єдиних в Британії люксових гастротурів  старовинними замками і маєтками Англії. 

В Citronelle закуски подаються на традиційній триярусній тарілці:

  • На нижньому ярусі — солоні закуски: сендвічі з найніжнішим лососем; ароматним яйцем із трюфелем; шинкою і сиром, мініеклери зі слабосоленим лососем.
  • На другому — традиційні англійські скони, які подають з повітряними вершками й ароматним полуничним джемом.
  • Верхній ярус — десерти: ніжні торти, витончені тістечка, апетитні домашні кекси та шоколадні трюфелі з шампанським і малиною.

 

До закусок у ресторані пропонують Champagne Pierre Morlet.

Вишукана, красива сервіровка столу — неодмінний атрибут церемонії. Afternoon tea — це завжди єдиний ансамбль в гармонійному поєднанні всіх його елементів. Недоречно використовувати посуд із різних сервізів. Стіл бажано накрити однотонною скатертиною і поставити свіжий букет квітів у красиву вазу.

Люсі Варнава, Марія Дідковська Люсі Варнава, Марія Дідковська Олексій Нілов Олексій Нілов

Читайте также: Нове меню: Ресторан Citronelle очолив французький шеф-кухар Робан Каснабе

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).