A Life That Never Stopped: артбук Мушега Цироняна про Київ у війну

События
19.10.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Жага до життя й творчості
ПОДЕЛИТЬСЯ

Київський фотограф Мушег Циронян видав книжку A Life That Never Stopped про життя в українській столиці під час війни. Авторські фотографії у виданні зображають людей, які продовжують працювати, волонтерити та наближати перемогу України.

Починаючи з 24 лютого, Циронян спостерігав за людьми, які попри небезпеку залишилися в Києві. Після звільнення Київщини він зрозумів, що його світлини є цінними й важливими, а також складають частину фотодокументальної історії.

Так, для створення артбуку фотограф зібрав українською й англійською мовами історії людей із багатьох сфер — від медицини, культури, освіти до волонтерства. Всі вони втілюють незламність та жагу до життя й творчості всупереч перешкодам.

«Для багатьох із нас, улюблений Київ став ще більш дорогоцінним зараз. Знімки передають цю історію та закарбовують у часі мить, у якій ми нині живемо», — зазначив Циронян на презентації книжки.

На сторінках книги можна побачити також відомих українців. Серед останніх Ніна Матвієнко, Тата Кеплер, Ада Роговцева, Андрій Данилко, MONATIK, Катя Сільченко, Іван Фролов, Євген Клопотенко, ROXOLANA та інші. 

«Війна, що звалилася на Україну, об’єднала нас спільними переживаннями, болем та жахом людей. І тепер неважливо, відоме твоє імʼя чи ні. Головне, що у нас одна мрія на всіх, а це сьогодні доводять всьому світу українці, чиє життя не зупинила війна», — каже Мушег Циронян.

У жовтні відбулася презентація книжки, частина коштів із реалізації якої піде на благодійність. Селекція фотографій із заходу — далі в галереї. 

Мушег Циронян, Катя Сільченко Катерина Сільченко, Сергій Неклева Бессарион Размадзе, Мушег Циронян, Сабіна Мусіна Аліна Лепська Аліна Присяжнюк Анна Лукашевич Артур Кулаковський Володимир Завадюк Діана Оганесян, Заріна Нетовкіна Наталія Ковалко Оксана Лебедєва Олександр Прохоренко, Мушег Циронян Юлія Бевзенко Юлія Єрмолаєва Юлія Руденко Яна Стрельцова
01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).