Як це було: Благодійні літературні читання Олени Кравець на Cuba Camp

События
18.09.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Організаторам вдалось зібрати 115 000 гривень
ПОДЕЛИТЬСЯ

17 вересня на Cuba Camp відбулися благодійні літературні читання Олени Кравець за ініціативи бізнес-леді Єлизавети Юрушевої. Усі кошти від придбаних квитків будуть передані на облаштування кризової квартири для жертв насилля.

Захід пройшов за підтримки телеведучої Маші Єфросиніної, яка займається питаннями домашнього насильства в статусі Почесного Посла Фонду ООН. 

"Коли я почала вивчати це питання, ознайомилась зі статистикою і дізналась, що в Києві, де проживає 3 мільйони людей, є всього 2 кризові квартири, я зрозуміла, що потрібно якось допомогти. Адже жінкам, які страждають від рук чоловіків, просто немає куди тікати, щоб залишитись у безпеці. Тому сьогоднішній наш захід присвячений тому, аби хоч якось покращити ситуацію", — так про ідею заходу розповіла Єлизавета Юрушева.

В рамках заходу Олена Кравець у ролі хедлайнера вечора озвучила іронічні, зворушливі та чесні розповіді сучасних українських авторів. Акторка погодилась виступити безкоштовно.

Організаторам вдалось зібрати 115 000 гривень.

Олена Кравець, Єлизавета Юрушева, Маша Єфросиніна Маша Єфросиніна Єлизавета Юрушева Поліна Неня Олексій Прищепа

Читайте также: В Києві пройдуть благодійні "Літературні читання Олени Кравець"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).