Як це було: Офіційне відкриття київського ресторану Frou Frou

События
13.10.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Червона доріжка та вишукані страви
ПОДЕЛИТЬСЯ

7 жовтня відбулось офіційне відкриття ресторану з французькою кухнею Frou Frou у притаманному Bulldozer Group Ukraine стилі — розкішно, проте у вузькому колі на закритій вечірці. 

На вході до Frou Frou звели Тріумфальну арку, крізь яку гості прямували до ресторану червоною доріжкою. Музичний настрій створював оркестр виконанням наживо. Елегантна розкіш відчувалась вже надворі, проте попереду на гостей ще чекали сюрпризи від організаторів.

Гастрономічний настрій підтримали компліменти на столах від Шефа — плато французьких устриць та чорної ікри. Крім того, під час проведення заходу гостям представили ще одну залу на -1 поверсі. Надалі в таємничій локації лунатиме джаз, а барне меню відрізняється підвищеною витонченістю та елітними екземплярами алкоголю. Доступ до зали матимуть лише особливі гості, ім’я яких не розголошується. 

Кульмінацією вечора став розіграш головного подарунка — квитків на двох до найромантичнішої столиці світу — Парижа! Заповітні призи були розіграні під час подачі десертів, у двох з яких і приховувався знак, що вказував на перемогу.

Frou Frou поєднує бездоганний французький стиль, любов до багатої винотеки, а головний акцент зроблений на стравах французької та європейської кухонь від шеф-кухаря ресторану Сергія Савенка. Тут хочеться снідати неквапом, насолоджуючись кожною ранковою хвилиною, міцною кавою та ароматною випічкою, як у справжній буланжері. Обід з традиційним цибулевим супом та свіжоспеченим багетом, який можна купити із собою, та довгі романтичні вечері з коханими у супроводі легкої музики. 

Витончена атмосфера та продумана до деталей концепція прийдеться до смаку саме тим, хто шукає стильного спокою та місця без зайвої метушні у центрі мегаполіса. 

 

 

Читайте також: Как это было: Презентация дебютной коллекции Габриэлы Херст для Chloé в Киеве

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).