Як це було: Pandora презентували кардинально нову колекцію Pandora ME в київському арт-центрі

События
04.10.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Сміливість у всіх її проявах
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ювелірний бренд Pandora презентував колекцію прикрас Pandora ME, створених для сміливих та креативних. Оновлена концепція Pandora ME відкрила кардинально новий світ стилізацій та комбінування. Трендова та яскрава Pandora ME вже встигла підкорити мільйони сердець.

30 вересня у всьому світі відбувся запуск оновленої колекції ювелірного бренду Pandora – Pandora ME. В Україні вечірка з нагоди запуску новинок відбулася в Щербенко Арт Центрі. Презентація була створена у стилі сучасної арт-галереї, в якій центральною експозицією була 2,5-метрова тумба з прикрасами Pandora.

Кожен із гостей міг приміряти нову колекцію: бренд пропонував послухати свій внутрішній голос та створити неповторні авторські прикраси. Одні з переваг лінійки – універсальність та водночас поле для прояву фантазії.

Гості поєднували браслети та сережки у комбінації під свій стиль та бажання. Додати до срібної моносережки ланку кольору індиго чи підвіску з перлиною до ланцюжка? Колекція Pandora ME виключила будь-які обмеження. Новинки вже доступні у фірмових магазинах та на сайті бренду.

Атмосферу вечора доповнював DJ-сет із сучасними та сміливими треками. Гостями вечірки стали Jerry Heil, Тіна Сізонова, Олена Єва, Юлія Хромцова, Саша Литвин, Аліна Долініна, Ліліт Саркісян та інші інфлюенсери.

Юлія Хромцова Валерія Русаненко Аліна Досимбаєва Справа: Діана Суворова Євгенія Чижевська Олександра Литвин Ліза Павленко Міра Марчук Анна Носок Аліна Досимбаєва Міра Марчук Аріна Любителєва Аліна Долініна Аліна Харченко й Аліна Долініна Ліліт Саркісян Діана Тедеєва Яна Кензировська Ніно Басілая Соня Забуга Аліна Харченко Оксана Стехіна з донькою Jerry Heil Тіна Сізонова Євгенія Скібіна Jerry Heil Антон Єременко Антон Бокій
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).