Як це було: Secret Brunch від Sweetbook Terrace

События
23.07.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Презентація нового меню
ПОДЕЛИТЬСЯ

22 липня команда Sweetbook Terrace в Riviera House Hotel запросила гостей на дегустацію нового меню ідеального сніданку. Ранкове меню у готелях рідко може похизуватись різноманіттям, що виходить за рамки бізнес-сніданків. Але команда Sweetbook Terrace вирішила зламати цей стереотип та запропонувати нову концепцію закладу в стилі slow life, а з нею й нове сезонне меню сніданків.

Сніданки від Sweetbook розроблені для жителів міста, що хочуть відпочити від шаленого темпу, та для гостей столиці, які звикли снідати у будь-який час. Заклад пропонує насолодитись затишком літньої тераси на Подолі та обрати сніданок у будь-який зручний час. Шеф збалансував в меню легкі літні страви та більш ситні позиції: авокадо-тости, яєчні, сирники "три молока" та французькі млинці. Тим, хто хоче поснідати не лише смачно, але й корисно, можна обрати зелений сніданок із кіноа та авокадо або вівсяні млинці, доповнені сезонними фруктами, ягодами та варенням із ялівцю.

Аби першими продегустувати ці та інші страви, літню терасу закладу відвідали Tayanna, Катерина Кухар та Олександр Стоянов, Тетяна Богдан, Олена Бурба, Олімпія Вайтмусташ, Елла Кандиба, Соня Плакидюк, Лана Кауфман, Олексій Суханов та Олена Шеллар.

Єлизавета Скічко-Юрушева Елла Кандиба Тетяна Богдан Олексій Прищепа Катерина Кухар та Олександр Стоянов Лана Кауфман Олена Бурба Tayanna Олена Шеллар Олексій Суханов Олімпія Вайтмусташ Катерина Кухар Соня Плакидюк Олена Добринська Катерина Кухар та Олександр Стоянов Тетяна Богдан Єлизавета Скічко-Юрушева Єлизавета Скічко-Юрушева Олена Бурба

Читайте также: Как это было: Вечер поэзии Sweet Book.Pepper Edition в отеле Riviera House

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).