Як це було: soft-opening флагманського магазину українського бренду T.Mosca

События
20.09.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Відкриття у близькому колі друзів відбулося на цих вихідних
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український fashion-бренд T.Mosca відкрив у київському ТЦ River Mall перший флагманський магазин. Для бренду це перше відкриття в подібному форматі, адже раніше марка була представлена у магазинах партнерів і власному камерному шоу-румі на вулиці Басейній у Києві.

«Для нас це обміркований крок на зустріч нашим клієнтам, які є нашим головним натхненням та рушійною силою бізнесу. Зараз головне – зручність та доступність форматів, у яких представлений бренд. Ми хочемо бути у гардеробі кожної українки, і зробити шопінг максимально практичним для усіх без виключення. Ми хочемо дарувати тепло та надихатися вами» , - розповіли власниці бренду Оксана Шаповалова та Катерина Квіт. 

Магазин у ТЦ "River Mall" побудований відповідно до сучасних тенденцій дизайну просторів, із відповідним освітленням, стильним дизайном, зональним розміщенням – усе для більш комфортних покупок. Привітати дівчат завітали: Саша Червоненко, Анна Гусева, Марія Кауфман, Анаіт Адамян, Дмитро Глущак та інші. 

T.MOSCA – це  бренд, народжений у 2014 році у Києві, що переосмислює саму сутність в’язаних речей. Спеціалізуючись на використанні матеріалів найвищої якості, таких як бавовна, вовна та мохер, ми пропонуємо повсякденні речей, що схожі на витвір мистецтва. Зосереджуючись на жіночих силуетах із несподіваними сексуальними вирізами, ми створюємо непідвладний часу дизайн. Наша мета полягає в тому, щоб клієнти відчували себе гармонійно незалежно від нагоди чи погоди. Светр із відкритою спиною та сукня з вирізами на талії – це стиль бренду, який з’являється в кожній колекції у нових відтінках.

Читайте також: Сила та делікатність у новій pre-fall колекції українського бренду CICI COCO

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).