Свято наближається: ЦУМ увімкнув ілюмінацію фасаду до Нового року

События
18.11.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
У стилі "Лускунчика"
ПОДЕЛИТЬСЯ

Вже другий рік поспіль новорічний сезон у серці столиці розпочинається увімкненням святкової ілюмінації фасаду ЦУМ Київ у партнерстві з ДТЕК.

В цьому сезоні ЦУМ анонсував партнерство також із Національною оперою України та відкрив вітрини, натхнені всесвітньо відомою казкою "Лускунчик" та її інтерпретацією у балетних і театральних виставах, музичних творах, класичних та аудіокнижках. Продовжуючи цьогорічну концепцію, спеціальними гостями урочистої події стали солісти Національної опери України: прими-балерини Анастасія Шевченко та Наталія Мацак, а також провідний соліст Олексій Потьомкін.

17 листопада, о 19:00, кияни й гості столиці долучилися до нової традиції та в атмосфері зимової казки насолодилися святковою ілюмінацією, смачними напоями та смаколиками.

Святкування продовжилось на закритому заході у лофт-просторі ЦУМу, де гості занурились у світ мистецтва та краси, ставши свідками перформансу з партії балету "Лускунчик". Головну роль Клари виконала прима-балерина та заслужена артистка України Анастасія Шевченко, якій аплодують стоячи глядачі кращих театрів світу. У ролі Принца – провідний соліст балетної трупи Національної опери України та заслужений артист України Олексій Потьомкін. У перформансі також взяли участь молоді перспективні артисти балету: Олександра Берьозкіна, Марина Ластовина, Діана Стеценко, Катерина Гідзіль, Діана Іванченко, Анастасія Тьокіна. Балетмейстером-постановником виступив Віктор Іщук – прем’єр балетної трупи Національної опери України.

Тепер ЦУМ та ДТЕК запрошують щовечора усіх бажаючих насолодитися казковою ілюмінацією та новорічними вітринами!

Нагадаємо, що вперше декоративне підсвічування фасаду універмагу ЦУМ та ДТЕК увімкнули у 2021 році, за декілька місяців реалізувавши проєкт від ідеї до повного встановлення по контуру будівлі 7 600 ретроламп теплого свічення. А запрошеним гостем події був популярний український продюсер і креатор музичної корпорації – Monatik.

Аліна Паш Христина Бобкова Анна Лу Емануелє Вольпе (справа) Юлія Хромцова Евгеній Мамай Костянтин Путиленко Тетяна Карікова Ірина Хаткова

Читайте також: Час міняти гардероб! ЦУМ представив надихаючі образи для різного настрою у своєму осінньому лукбуці

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).