Українські інфлюенсери висадили дерева та квіти біля Національного музею історії України

События
26.04.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Еко-акція
ПОДЕЛИТЬСЯ

24 квітня небайдужі до екоактивізму зірки висадили дерева і квіти до Дня Землі на центральній ділянці Національного музею історії України. Озеленення клумби ініціювала екоактивістка та засновниця екофонду Glossary Foundation Анастасія Цибуляк. До акції долучилися не просто зірки, а відомі всій Україні люди, небайдужі до екоактивізму. Серед них – Анна Різатдінова, Ольга Фреймут, Ліда Лі, Ніно, Світлана Бевза, Ксенія Шнайдер, Олена Рева, Ярослава Бойко, Валерія Гузема та інші.

Конфігурація клумби повторює контури наявних зон озеленення музею. При виборі рослин керувалися перш за все тим, що вони повинні бути максимально адаптовані до агресивного міського середовища, зелені і красиві навіть в зимовий період і, головне, невибагливі. Дерен, ялівець, пузиреплодник і липа. Оскільки неподалік музею вже була стара липа, яку, за легендою, посадив Петро Могила, виникла ідея посадити ще одну, як символ єднання сучасності й історії, поваги до коріння. 

Цією екоініціативою організатори хотіли привернути увагу громадськості до участі у благоустрої рідних міст та України в цілому, а також перетворити турботу про планету, наші парки, ліси, сади, вулиці і клумби на щоденне свято, щоденний радісний обов’язок.

Fashion-партнером заходу виступив модний бренд Ksenia Schnaider, який спеціально до акції створив лімітовану колекцію екохустинок.

Анастасія Цибуляк

 

"Люди приходитимуть під липу, дивитимуться на ялівці і дерен, милуватимуться живим ансамблем на розкішній клумбі, яку ми сьогодні тут розбили, попрацювавши нашою великою дружною екокомандою, і хочеться думати, вони замисляться над вічними цінностями. Вони дуже прості: любити живе, любити світ довкола, зберігати його, дбаючи про красу і чистоту довкілля. І тоді світ віддячить нам тим же добром і тією ж красою. І, можливо, впише наші імена в історію", — розповідає Анастасія Цибуляк, засновниця екофонду Glossary Foundation.

"Зіркова клумба" Національного музею історії України потребує подальшого регулярного догляду та утримання, які також відбуватимуться під патронатом екофонду Glossary Foundation.

Анна Різатдінова Валерія Гузема Анастасія Цибуляк, Ольга Фреймут Олександра Буринська Ярослава Бойко Ольга Фреймут Ксенія Шнайдер Поліна Неня Антон Єременко Віолетта Федорова Світлана Бевза Олена Пащенко Олена Рева (зправа) Соня Забуга
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).