Листи з України: колаборація "Укрпошти" та художниці ZINAIDA до 25-річчя UFW

Новости
09.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

7 вересня у Fairmont Grand Hotel Kyiv "Укрпошта" представила поштовий конверт, присвячений 25-річчю Ukrainian Fashion Week. Авторкою художнього конверта стала українська художниця ZINAIDA (Зінаїда Кубар). Вона ж є авторкою поштової марки, що була випущена "Укрпоштою" у 2017 році до 20-річчя Українського тижня моди. 

Конверт прикрашає фрагмент перформансу "Калина" української художниці ZINAIDA. Саме цей перформанс мисткиня презентувала в Нью-Йорку у 2017 році в рамках дебютної виставки "4.5.0". Калина символізує жіночу долю, намисто – душу.

Конверт на честь 25-річчя Ukrainian Fashion Week є символом єднання та підтримки. У цьому конверті можна відправити листа зі словами співпереживання чи подяки. Або зберегти його на згадку про ці воєнні часи, які ми проходимо з гідністю та впевненістю.

Тираж конверта – 100 тис. примірників, придбати які можна як в онлайн-маркеті "Укрпошти", так і у відділеннях поштового оператора.

Анна Гольцберг Анна Єгорова Анна Судакова Богдан Коваленко В`ячеслав Дюденко Володимир Подолян Діана Глостер Діана Попова Дмитро Мунтян Зінаїда Кубар, Володимир Нечипорук, Наталя Мухіна Зінаїда Кубар, Наталя Мухіна, Володимир Нечипорук Інга Вишневська, Анна Лукашевич Катерина Бякова, Максим Голуб Катерина Попова Катя Тейлор Наталія Лук'янець Наталя Мухіна, Володимир Нечипорук Олексій Гладушевський Роман Тимофєєв, Тіна Сізонова, Дмитро Мунтян Соня Забуга Тіна Сізонова Юлія Письменна

Читайте також: GUDU, DARJA DONEZZ та ще сім українських брендів представили колекції на Budapest Central European Fashion Week

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).