Keep the balance: обкладинка весняного номера L'Officiel Hommes UA

Стиль
11.07.2022
Між емоціями та холодним розумом
ПОДЕЛИТЬСЯ

У жовтні 2021 року на чорноморському узбережжі Туреччини ми зняли героїв обкладинки весняного номера L'Officiel Hommes UA та їхню історію — Keep the balance. До 24 лютого 2022 року номер був повністю готовий, але так і не вийшов з друку. Сьогодні ми ділимося з вами вже архівним матеріалом із незворотного минулого у сподіванні на наше майбутнє. 

На Івані: плащ та комбінезон — власність стиліста На Кирилі: плащ та брюки — власність стиліста На Глібі: куртка та шорти — власність стиліста

Сьогодні, здається, це одне з наших головних побажань — зберігати баланс. Між емоціями та холодним розумом, силами та почуттями, а також спокоєм і рішучістю. Герої нашої історії зберігають його за своїми правилами, розбавляючи функціональний гардероб шиком, а коли й блиском.

Костюм — власність стиліста Куртка та шорти — власність стиліста Сорочка та брюки — власність стиліста Комбінезон — власність стиліста Комбінезон — власність стиліста, футболка H&M; светр, сорочка та брюки — власність стиліста Жилет, піджак і брюки — Louis Vuitton, головний убір — власність стиліста Брюки — власність стиліста, футболка та піджак H&M; куртка Yves Salomon, сорочка та брюки H&M Комбінезон та светр — власність стиліста, футболка H&M; сорочка та брюки — власність стиліста; футболка та піджак H&M, брюки — власність стиліста; куртка Yves Salomon, піджак та брюки H&M; жилет, піджак і брюки — Louis Vuitton

Стиліст: Ніксон Глумов

Помічник стиліста: Сиремжа Болданова

MUAH: Onur Bayram

Продюсер: Катерина Шаповалова

Моделі: Кирило Петровицький, Гліб Карпенко, Іван Бевза, Олексій Абраменко, Ігор Цибінов

Модельне агентство: @Post Models

 

Читайте також: 

Від Нормандії до графства Сассекс: Кім Джонс показав колекцію Dior Men літо — 2023

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).