Мексиканська історія: літній гардероб, навіяний далекими пляжами карибського басейну

Стиль
15.08.2022
Великі головні убори та яскраві сорочки
ПОДЕЛИТЬСЯ

Цього разу у своїх фантазіях ми відправилися у подорож в далеку і давню Мексику. Туди, де яскрава палітра історії та природи наповнює гардероб непередбачуваними експериментами. Наш герой Крістіан обирає широкі та високі головні убори та сорочки, заплетені хитрим зеленим листям. Гардероб, якому позаздрить будь-який самозакоханий синьо-жовто-червоний ара.

Брюки та сорочка — Anikena Куртка та шорти — Atelier Juel, капелюх David Silva Костюм Maison Manila, упряж Atelier Juel, капелюх та прикраси — Anikena Сорочка та капелюх — David Silva, брошка Gustavo Helguera Комбінезон Atelier Juel, окуляри Prada, годинник IWC Schafhausen Костюм David Silva, прикраси та сумка — Anikena Сорочка та головний убір — David Silva, брюки Atelier Juel, прикраса Anikena, перстень Gustavo Helguera Костюм Maison Manila, прикраса Uno más uno más Сорочка David Silva, прикраса Anikena Сорочка та головний убір David Silva Комбінезон Atelier Juel

Модель: Christian Carabias @christiancarabias 

Стиль: Sebastian Magunacelaya @magumaguna

Локація: Tulum, MX. Orchid House Tulum @orchidhousetulum

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).