Художник Вова Воротньов та засновник "Схеми" Слава Лепшеєв запустили спільний бренд одягу

Стиль
14.09.2020
Samopal International
ПОДЕЛИТЬСЯ

Художник Вова Воротньов та рейв-промоутер і засновник "Схеми" Слава Лепшеєв займуться створенням одягу під брендом Samopal International. До першої колекції увійшли футболки унісекс з принтами, які переграють ті чи інші популярні назви, знаки або символи.

«У рамках Samopal International ми вдаємося до дадаїстської гри зі знаками, якими оточена сучасна людина. Використовуючи упізнаваність глобального корпоративного таврування, ми, вандалізуючи це, привносимо фольклорну інваріантність, карнавальне переосмислення і в той же час будуємо уніформу нової критичної ідентичності», — зазначає Вова Воротньов.
«Мені подобається те, що робить Вова. І Samopal International став логічним продовженням нашої співпраці, до якого ми разом робили вечірки ВОЛОДЯ», — каже Лепшеєв.
01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ

У планах бренду розширення асортименту та створення платформи для співпраці з локальними і світовими іменами на базі київського контексту. Samopal International випускатиме кілька колекцій на рік та дропи, які можна буде придбати в онлайн-магазині.

 

Читайте також: Дивіться прем'єру нового музичного проєкту Kubara Theatre

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).