L'officiel Новости Новости Анонс вересневого номеру LR...

Новости Новости

Анонс вересневого номеру L’Officiel Україна

1 сентября
Анонс вересневого номеру L’Officiel Україна У перший осінній місяць L’Officiel Україна приділив увагу жіночності в різних її проявах. Канонічна, вишукана і разом з тим унікальна — вона відобразилася в ексклюзивній кавер-зйомці, яка була проведена в салоні Chanel в Парижі. Речі і прикраси від кутюр з останньої колекції марки, участь відомої чеської моделі Петри Нємцової і української моделі Аріни Левченко допомогли надати

Cover_sept

У перший осінній місяць L’Officiel Україна приділив увагу жіночності в різних її проявах. Канонічна, вишукана і разом з тим унікальна — вона відобразилася в ексклюзивній кавер-зйомці, яка була проведена в салоні Chanel в Парижі. Речі і прикраси від кутюр з останньої колекції марки, участь відомої чеської моделі Петри Нємцової і української моделі Аріни Левченко допомогли надати зйомці особливого шарму. Екзотичну, теплу, мінливу сторону жіночності команда L’Officiel Україна втілила в образі ще однієї української красуні Анастасії Макаренко, коханої Міккі Рурка, знявши її на Балеарські островах.

Ще одним лейтмотивом вересневого випуску став Нью-Йорк, місто, яке все міцніше обіймає позицію нової столиці моди. Переконатися в цьому допоміг професійний погляд зсередини. ТОП-5 кращих ресторанів, тенденції краси прямо з подіумів і огляд Тижня моди осінь-зима 15-16: всім цим поділилася з виданням Христина Граф, спеціальний кореспондент з Нью-Йорка.

Розкривайте свою жіночність, насолоджуйтеся осінью, дізнавайтеся про моду з першоджерела L’Officiel Україна!

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще