Анонс вересневого номеру L’Officiel Україна

Новини
01.09.2015
ТЕКСТ: admin
ПОДЕЛИТЬСЯ

У перший осінній місяць L’Officiel Україна приділив увагу жіночності в різних її проявах. Канонічна, вишукана і разом з тим унікальна — вона відобразилася в ексклюзивній кавер-зйомці, яка була проведена в салоні Chanel в Парижі. Речі і прикраси від кутюр з останньої колекції марки, участь відомої чеської моделі Петри Нємцової і української моделі Аріни Левченко допомогли надати

ПОДЕЛИТЬСЯ

Cover_sept

У перший осінній місяць L’Officiel Україна приділив увагу жіночності в різних її проявах. Канонічна, вишукана і разом з тим унікальна — вона відобразилася в ексклюзивній кавер-зйомці, яка була проведена в салоні Chanel в Парижі. Речі і прикраси від кутюр з останньої колекції марки, участь відомої чеської моделі Петри Нємцової і української моделі Аріни Левченко допомогли надати зйомці особливого шарму. Екзотичну, теплу, мінливу сторону жіночності команда L’Officiel Україна втілила в образі ще однієї української красуні Анастасії Макаренко, коханої Міккі Рурка, знявши її на Балеарські островах.

Ще одним лейтмотивом вересневого випуску став Нью-Йорк, місто, яке все міцніше обіймає позицію нової столиці моди. Переконатися в цьому допоміг професійний погляд зсередини. ТОП-5 кращих ресторанів, тенденції краси прямо з подіумів і огляд Тижня моди осінь-зима 15-16: всім цим поділилася з виданням Христина Граф, спеціальний кореспондент з Нью-Йорка.

Розкривайте свою жіночність, насолоджуйтеся осінью, дізнавайтеся про моду з першоджерела L’Officiel Україна!

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).