L'officiel Новости Новости Незамінних не буває: світ моди...

Новости Новости

Незамінних не буває: світ моди втратив найпопулярніший портал style.com

1 сентября
Незамінних не буває: світ моди втратив найпопулярніший портал style.com Як би сумно це не звучало, але сьогодні — останній день, коли один з найпопулярніших порталів про моду Style.com оновив свій контент. Більш того, якщо ви спробуєте перейти на сайт, більше не побачите улюбленого street-style звіту, новин про моделей або вечірки: мережа автоматично спрямує запит на сторінку спеціального проекту від видання Vogue — Vogue Runway. Це означає,

ivify-940x517

Як би сумно це не звучало, але сьогодні — останній день, коли один з найпопулярніших порталів про моду Style.com оновив свій контент. Більш того, якщо ви спробуєте перейти на сайт, більше не побачите улюбленого street-style звіту, новин про моделей або вечірки: мережа автоматично спрямує запит на сторінку спеціального проекту від видання Vogue — Vogue Runway. Це означає, що незабаром Style.com, як і анонсувалося, перетвориться на сайт електронної комерції, а всі покази і звіти відтепер будуть публікуватися на Vogue Runway.

Нагадаємо, що на початку цього року видавничий дім Conde Nast придбав найбільший та, можливо, найвідоміший сайт про моду Style.com, на якому зберігалися архівні колекції всіх брендів за останні 15 років, а також публікувалися звіти з тижнів моди, ексклюзивні інтерв’ю та новини.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще