L'officiel Новости Новости Kenzo випустили фільм про банд...

Новости Новости

Kenzo випустили фільм про банду японських дівчат-байкерів

7 июня
Kenzo випустили фільм про банду японських дівчат-байкерів Французький бренд Kenzo випустив короткометражний фільм про японських дівчат-байкерів. В основу відео лягла історія про Момотаро, японського казкового героя. Сюжет про Момотаро осучаснили та написали на його основі історію про те, як дівчина на ім’я Момоко та її подруги на мотоциклах борються зі злими духами. Зйомки проходили в Камакурі, Фудзісаві і Токіо, а режисерами виступив дует Partel Oliva. Музику виконала

Screen Shot 2016-06-07 at 15.21.51

Французький бренд Kenzo випустив короткометражний фільм про японських дівчат-байкерів. В основу відео лягла історія про Момотаро, японського казкового героя. Сюжет про Момотаро осучаснили та написали на його основі історію про те, як дівчина на ім’я Момоко та її подруги на мотоциклах борються зі злими духами.

Зйомки проходили в Камакурі, Фудзісаві і Токіо, а режисерами виступив дует Partel Oliva. Музику виконала японська фолк-група Geinoh Yamashirogumi, а мультиплікаційні елементи створив відомий корейський аніматор Сангвон Кім.

Подпишитесь на «L’Officiel»

Модный дайджест на вашу почту каждую субботу

смотреть еще