Kenzo випустили фільм про банду японських дівчат-байкерів

Новини
07.06.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Французький бренд Kenzo випустив короткометражний фільм про японських дівчат-байкерів. В основу відео лягла історія про Момотаро, японського казкового героя. Сюжет про Момотаро осучаснили та написали на його основі історію про те, як дівчина на ім’я Момоко та її подруги на мотоциклах борються зі злими духами. Зйомки проходили в Камакурі, Фудзісаві і Токіо, а режисерами виступив дует Partel Oliva. Музику виконала

ПОДЕЛИТЬСЯ

Screen Shot 2016-06-07 at 15.21.51

Французький бренд Kenzo випустив короткометражний фільм про японських дівчат-байкерів. В основу відео лягла історія про Момотаро, японського казкового героя. Сюжет про Момотаро осучаснили та написали на його основі історію про те, як дівчина на ім’я Момоко та її подруги на мотоциклах борються зі злими духами.

Зйомки проходили в Камакурі, Фудзісаві і Токіо, а режисерами виступив дует Partel Oliva. Музику виконала японська фолк-група Geinoh Yamashirogumi, а мультиплікаційні елементи створив відомий корейський аніматор Сангвон Кім.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
20.12.2023
ZARINA
Каблучка зі смарагдами в жовтому золоті. Колекція SKIFA
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).