На фестивалі Glastonbury відкриють жіночу територію

Новости
07.06.2016
ТЕКСТ: Настя Калита
ПОДЕЛИТЬСЯ

Простір для жінок отримав назву «Сестринство». Він призначений лише для дівчат, а в лайн-апі присутні тільки жіночі імена. «Революційний клуб» приймає всіх, хто ідентифікує себе як жінку. Майданчик з’явиться на фестивальній території Шангрі-Ла і стане місцем проведення концертів, лекцій, а також майстер-класів. Тут також пройде форум для чорношкірих жінок The Love-In. Організатори фестивалю заявили, що вважають подібний крок

ПОДЕЛИТЬСЯ

Screen Shot 2016-06-07 at 17.31.25

Простір для жінок отримав назву «Сестринство». Він призначений лише для дівчат, а в лайн-апі присутні тільки жіночі імена. «Революційний клуб» приймає всіх, хто ідентифікує себе як жінку. Майданчик з’явиться на фестивальній території Шангрі-Ла і стане місцем проведення концертів, лекцій, а також майстер-класів. Тут також пройде форум для чорношкірих жінок The Love-In.

Організатори фестивалю заявили, що вважають подібний крок дуже важливим у світі, де зазвичай більшість подій організовують для чоловіків.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
30.11.2023
GUCCI
Парфумована вода Flora Gorgeous Magnolia
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).