До 100-річчя Disney: Swarovski відтворив кришталеву туфельку Попелюшки

Новости
04.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Компанія приєднується до святкування, створюючи репліку найвідомішого взуття у світі
ПОДЕЛИТЬСЯ

Світ магії, казок та історій The Walt Disney Company відзначає своє сторіччя. На честь масштабної річниці Swarovski приєднується до святкування, відомого як Disney's 100 Years of Wonder або Disney100. Майстри кришталю зробили свій внесок — відтворили іконічну туфельку Попелюшки.

Новостворене казкове взуття є реплікою з фентезійної стрічки «Попелюшка» 2015 року, де головну роль зіграла Лілі Джеймс. Тоді для кінокартини Swarovski ексклюзивно створили кришталеву туфельку.

Створенням культового взуття займалася команда з восьми спеціалістів впродовж 150 годин. 221 блискуча грань туфельки переливається полярним світлом та прикрашена золотим метеликом.

«Що надихнуло мене на відтворення культової туфельки Попелюшки? Звісно, мова про благодійність. Це про мрію. Це найвідоміше взуття у світі, і воно зроблене з кришталю. Я вирішила, що це найкращий можливий іконічний спосіб продемонсрувати світ Swarovski разом зі світом Disney», — розповіла креативна директорка Swarovski Джованна Енгельберт.

Disney та Swarovski співпрацюють майже 20 років, для підкреслення знакової миті була створена також колекція Swarovski Disney100. До неї увійшли ювелірні прикраси й домашній декор, які натхненні всесвітами «Зоряних війн», «Русалоньки», а також «Крижаного серця».

Цього червня ще один бренд віддав шану виміру магії: Tommy Hilfiger у колаборації з Disney створив преппі колекцію. Моделі капсули містять зображення Мікі Мауса, Дональда Дака та Гуфі. Також у березні Vera Bradley випустила колекцію сумок із героями «Аліси в країні чудес», «Вінні-Пуха» та «Бембі».

Читайте також: Блиск і радість: DefineMe запускає парфуми Barbie.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).