У Брюса Вілліса діагностували невиліковну хворобу

Новости
17.02.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Важкими новинами поділилася його сім'я
ПОДЕЛИТЬСЯ

У Брюса Вілліса виявили лобово-скроневу деменцію, про це повідомила його родина. Як зазначила сім’я голлівудського актора, чіткий діагноз став полегшенням для всіх.

Минулої весни в Брюса діагностували афазію, розлад мовлення, однак хвороба прогресувала, тож в актора виявили лобово-скроневу деменцію (FTD). У своїй заяві родина Вілліса розповіла, що лобово-скронева деменція є поширеною серед людей віком до 60 років. Згідно з описом на сайті британської Національної служби охорони здоров’я, FTD — “незвичайна” форма деменції, яка викликає зміни в поведінці та мовленні.

Сьогодні не існує засобів для лікування цього розладу.

“Наразі не існує засобів для лікування цієї хвороби, і ми сподіваємося, що це може змінитися найближчим часом”, — зазначає сім’я актора у своїй заяві.

Саме тому родина Брюса сподівається на висвітлення інформації щодо цієї хвороби в медіапросторі та заохочує тих, хто не мав персонального досвіду з FTD, підтримувати цю місію. “Наша сім’я — це лише одна з сімей, член якої страждає на FTD. Ми заохочуємо інших, хто зіткнувся з цим, шукати велику кількість інформації та підтримки доступну через AFTD".

 

Читайте також: Алек Болдвін повертається на знімальний майданчик фільму "Іржа" після трагічного випадку з Галиною Гатчинс

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).