Інстаграм запускає аналог телеграм-каналів

Новости
17.02.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Задля більшої взаємодії з підписниками
ПОДЕЛИТЬСЯ

Компанія Meta оголосила про запуск нової функції — “Трансляційних каналів”. За допомогою каналів автори контенту зможуть публікувати текст, фото, відео, голосові повідомлення та опитування для підписників каналу. Нова функція працюватиме аналогічно телеграм-каналам.

Наразі канали тестують автори контенту в США, згодом можливість користуватися новою функцію отримають більше кріейторів. Підписники каналів також зможуть реагувати на дописи й брати участь в опитуваннях. Уже зараз можна приєднатися до каналів таких творців, як @austin_sprinz, @chloekim, @karenxcheng тощо. Це можна зробити, приєднавшись до каналу за допомогою наліпки в історії, посилання в профілі або через одноразове сповіщення. 

До того ж канали можуть бути як відкритими для всіх підписників, так і ексклюзивними за окрему плату. Нова функція дозволить кріейторам отримувати фідбек та промотувати свій контент. Канали підпадають під дію правил спільноти інстаграм, тож якщо наповнення суперечитиме політиці Meta — каналу або контенту в ньому загрожує видалення.

Окрім цього, інстаграм планує додати більше функції до каналів, зокрема залучати інших кріейторів до каналу. Також компанія Meta готується додати канали у фейсбук та месенджер.

Читайте також: “Божевілля на двох”: перший кадр Леді Гаги в ролі Гарлі Квін

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).