Дивіться: NFT-колекція, присвячена Україні. Дохід від продажу перерахують ЗСУ

Новости
16.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Яку створили FFFACE.ME
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українська студія FFFACE.ME запустила NFT-колекцію Ukrainian Power Artifacts. Цим дропом показують на весь світ: сучасна Україна — це символ бойового духу, незгасної надії та безумовної сили.

Mother of Power

Зображення київської Батьківщини-Матері продали у перший день. Монумент захищає Україну від ворога, а власника — від будь-якої небезпеки. 

 Soul Power 

Другий артефакт української сили. На ньому цифрова інфлюенсерка Астра Старр тримає всю міць на своїх плечах.

The Light in the Bomb Shelter

Останній твір з NFT-колекції — випадкове фото від одного з художників компанії. Він ховався від вибухів у фоє будинку і зняв синьо-жовті кольори на стінах. 

«У такі часи, як зараз, з'являється дуже сильний творчий імпульс, завдяки якому народилася концепція NFT-колекції Ukrainian Power Artifacts. У ній кожен із лотів є буквально об'єктом сили, в який ми вклали наш імпульс, що сформувався під час бомбардувань, евакуацій та психологічних випробувань. Покупці кожного з цих артефактів отримають цей імпульс і стануть сильнішими, так само як покупець оригінального предмета мистецтва отримує частинку душі автора», – коментує Дмитро Корнілов, CEO FFFACE.ME.

Весь дохід перерахують на підтримку Збройних Сил України.

 

 

Читайте також: Студенти Гарвардського університету за 3 дні розробили сайт з пошуку житла для українських біженців

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).