Гурт KALUSH Orchestra візьме участь у цьогорічному "Євробаченні"

Новости
16.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Свій виступ вони запишуть у безпечному місці й відішлють на конкурс
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український гурт KALUSH Orchestra візьме участь у цьогорічному конкурсі "Євробачення". Про це повідомили Eurovision Ukraine на своїй Facebook-сторінці.

"Незважаючи на бойові дії, гурт KALUSH Orchestra запише свій виступ у безпечному місці, який буде відправлено організаторам пісенного конкурсу, а у разі нашої перемоги над окупантами до травня наша делегація відправиться до Італії й заспіває наживо на всю Європу!" — кажуть організатори.

З початком війни пісня KALUSH Orchestra і трек PROBASS ∆ HARDI "Доброго вечора, ми з України" не виходять із трендів у TikTok. Під них користувачі сервісу записують відео про хоробрих українських воїнів та звитягу всіх українців. І якщо пісня про маму Стефанію не переможе на "Євробаченні" (в чому ми дуже сумніваємось), то вже точно залишиться в історії. 

Нагадуємо, що росію відсторонили від участі у цьогорічному конкурсі "Євробачення", як і від всього цивілізованого світу. 

 

Читайте також: 

"Путін, досить вбивати": Українські зірки закликають припинити війну

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).