Навчіться створювати 3D-одяг або NFT: Pushka School відкриває безкоштовний доступ до своїх курсів

Новости
16.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Освоїти нову професію можна онлайн
ПОДЕЛИТЬСЯ

Школа цифрового конструювання одягу Pushka відкриває безкоштовний доступ до курсів. Студентів вчать працювати у Clo3D — програмі для створення 3D-одягу. Макетами користуються у модній індустрії, щоб побачити, як будуть виглядати майбутні колекції. Інтернет і ноутбук — все, що для цього потрібно.

Якщо ж немає доступу до комп’ютера, у Pushka пропонують курси «Дизайн-конструювання» і «Конструювання: повне заглиблення». Тривалість: 1-9 місяців. На сайт вносять інформацію про план кожного курсу.

«Це можливість опанувати нову професію і зробити значний внесок в економіку України, де б ви не знаходились. Війну перемагає економіка», — каже команда.

Це перша у Східній Європі школа цифрового конструювання одягу. 1600 випускників з 41 країни світу вже продають свої роботи як NFT, демонструють колекції на Ukrainian Fashion Week. Нині студенти школи створюють благодійну NFT-колекцію, щоб зробити пожертву у фонд «Повернись живим».

Зареєструватися на курс можна за посиланням до 15 квітня.

  

Читайте також: Дивіться: NFT-колекція, присвячена Україні. Дохід від продажу перерахують ЗСУ

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).