Бренд GUDU створив серію NFT-ескізів. Усі кошти з продажу перерахують у фонд допомоги українським дітям

Новости
22.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
21 DAYS OF HOPE
ПОДЕЛИТЬСЯ

Дизайнер Лаша Мдінарадзе, креативний директор українського бренду GUDU, створив NFT-колекцію, присвячену подіям, які зараз відбуваються у нашій країні. Кожен об’єкт з колекції 21 DAYS OF HOPE – це один день війни його очима та його почуття у той чи інший момент від початку бойових дій. Кожен із цих ескізів — це рефлексія на події, що відбуваються навколо, і спроба хоч ненадовго відволіктися від снарядів, що пролітають над головою.

Лаша Мдінарадзе перебуває у заміському будинку під Києвом з початку російського вторгнення, він коментує: 

«Над моєю головою постійно літають снаряди, а створення ескізів допомагає хоч трохи зняти стрес і зробити щось корисне. Якоїсь миті я подивився на ці малюнки і зрозумів, що кожен з них відображає мій настрій і почуття в той чи інший момент. Починалося все з повної темряви та нерозуміння, що буде далі, але з кожним днем фарби ставали все яскравішими, а форми — сміливішими та впевненішими, з чітким розумінням, що Україна обов’язково переможе».

Колекцію можна переглянути на платформі OpenSea. Кошти з продажу 21 DAYS OF HOPE передадуть благодійній організації Save The Children Ukraine.

Читайте також: "Будинок зі скалок": Документальний фільм про дітей-сиріт з Донбасу номінують на "Оскар"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).