Італійський гурт Måneskin підтримав Україну: гурт скасував виступ в росії

Новости
22.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Відмовились заробляти на війні
ПОДЕЛИТЬСЯ

Італійський рок-гурт Måneskin опублікував інформацію про світове турне Loud Kids. Переможці минулорічного «Євробачення» заявили: всі виступи у росії скасовують. 

«Дуже важко робити анонси концертів, поки в Україні триває жахлива війна і страждають невинні люди. Ми не залишимо російських дат в турі через рішення людей при владі».

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений Måneskin (@maneskinofficial)

Loud Kids – перше масштабне турне Måneskin. Під час нього вони відвідають Північну Америку і більшість країн Європи. У 15 країнах зі списку миттєвий sold out на квитки. Організатори туру змінювали локацію концертів, щоб вмістити всіх охочих глядачів.

На Måneskin українці чекали на 8 березня, але через війну концерт скасували. Квитки повністю розкупили у вересні, через декілька хвилин після початку продажів.

У 2021 Måneskin виграли «Євробачення», тому цьогоріч конкурс відбудеться в Турині, Італія. Україну представить гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania.

 

 

 

Читайте також: Акторка Віра Фарміґа зачитала вірш Василя Симоненка і підтримала Україну

 
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).